AKTUALNOŚCI

BOOST YOUR BUSINESS

5 października 2018

Facebook od lat pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom rosnąć i rozwijać międzynarodową działalność. Obecnie ponad 70 milionów firm na całym świecie aktywnie korzysta z jego narzędzi w komunikacji z klientami i rozwijając swój biznes. W Polsce aż 64% MŚP korzystających z narzędzi Facebooka twierdzi, że ich sprzedaż wzrosła właśnie dzięki obecności na platformie. 

Od 2011 roku Facebook organizuje inicjatywy wspierające małe i średnie przedsiębiorstwa na całym świecie takie jak autorskie konferencje Boost Your Business. Wykorzystaj szansę na zdobycie nietuzinkowej wiedzy, która wesprze również Twój biznes i weź udział w VII polskiej edycji Boost Your Business, towarzyszącej Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Podczas dyskusji i prelekcji, organizowanych w ramach kongresu, przedsiębiorcy dowiadzą się, jak najbardziej efektywnie wykorzystywać narzędzia Facebooka, aby ich biznes mógł się rozwijać i rosnąć.

 

Podczas Boost Your Business w Katowicach, dowiesz się jak radzić sobie z wyzwaniami, stojącym przed każdym przedsiębiorcą, czyli: Jak zdobyć nowych klientów i jak utrzymać tych, których już posiadasz. 

Dlaczego jeszcze warto być z nami? 

  1. Bądź jak wielcy — Facebook zdemokratyzował marketing zrównując szanse małych i średnich firm z największymi, a każda firma, niezależnie od branży, lokalizacji czy wielkości ma dostęp do tych samych narzędzi. Dowiedz się jak je skutecznie wykorzystywać, a także poznaj te, których jeszcze nie znasz.
  2. Wprowadź firmę w Mobile — Facebook to najlepszy sposób, aby pozyskać nowych i dotrzeć do obecnych klientów korzystających z urządzeń mobilnych. Odkryj jak tworzyć treści reklamowe, które efektywnie wykorzystają ten kanał.
  3. To łatwe – jeżeli nigdy nie próbowałeś promować swojego biznesu na Facebooku, lub nie wiesz jak się do tego zabrać - Boost Your Business to miejsce dla Ciebie. Zróżnicowany poziom tematyczny panelu jest dopasowany do doświadczenia i potrzeb każdego z uczestników.
  4. Mierz i wyciągaj wnioski — Facebook nieprzerwanie rozwija swoje narzędzia pomiarowe, dzięki którym każdy przedsiębiorca może sprawdzić szczegółowe wyniki podejmowanych działań marketingowych. Dowiedz się jak zwiększyć efektywność planowanych kampanii i dobrze wykorzystać każdą zainwestowaną złotówkę.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym unikalnym wydarzeniu, już dziś zadeklaruj swój udział na stronie: www.ekmsp.eu. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw!

 

 
Bądź na bieżąco
Pobierz naszą aplikację mobilną i bądź na bieżąco